2004 yılından bu yana Sağlık Sektöründe faaliyet gösteren Basur Tedavi Merkezi  insan sağlığını merkez alan hizmet anlayışıyla sektörde öncü olmaya ve kalitesinden asla ödün vermeden hizmet faaliyetlerini yürütmektedir. 2004 yılında Bakırköy’deki şubesiyle faaliyetlerine başlayan, uzman doktor kadrosu ve güler yüzlü personeliyle geleceğe emin adımlarla ilerleyen Basur Tedavi Merkezi  sektöründe her zaman öncü olmayı ilke edinmiştir.

Basur Tedavi Merkezi tüm yenilikleri, teknolojik gelişmeleri ve yeni tedavi yöntemlerini takip etmekte ve en kısa sürede hastalarının hizmetine sunmaktadır. Sahip olduğumuz bu yenilikçi anlayış sayesinde 2011 yılında Nişantaşı Basur Tedavi Merkezini de faaliyete geçirdik. Gösterdiğiniz ilgi ve alaka neticesinde giderek büyümeye ve ilerlemeye kararlıyız.

Sahip olduğu teknolojik donanım sayesinde adeta evinizin rahatlığında bir sağlık hizmeti sunan Basur Tedavi Merkezi her biri alanında uzman doktorlarının tecrübesiyle birbirinden başarılı operasyonlar gerçekleştirmiştir.

Toplum için sosyal sorumluluk bilincimiz gereği değerli halkımızı sağlık ve tıp alanlarındaki her türlü gelişmeden haberdar ediyor ve sağlığı tehdit eden tüm unsurlar hakkında bilgilendirerek bilinçli olmaları yönünde telkinlerde bulunuyoruz.

Bünyemizde siz değerli hastalarımıza hizmet vermekte olan doktorlarımızın en önemli özelliği her birinin kendi branşında uzman olmasıdır.

Makat hastalıkları (hemoroid, anal fistül, makat apsesi vb.), kıl dönmesi, yağ bezesi vb. rahatsızlıklar konusunda uzman genel cerrahlarımızın yanı sıra Varis, hemanjiom, ben vb. tedavilerinde uzman kalp damar hastalıkları uzmanlarımız her türlü tedavide hastalarımıza yardımcı olmaktadır.

Basur Tedavi Merkezi  diğer tüm tedavi merkezlerinden farklı olarak hastalarını herhangi bir iş gücü kaybı olmadan, mümkün olan en kısa sürede tedavi etmekte ve normal yaşamlarına hızlıca geri dönmelerini sağlamaktadır.