Basur Tedavi Merkezi
Basur Tedavi Merkezi
Op. Dr. Köksal GÜNEY
Basur Tedavi Merkezi
Ücretsiz Muayene Fırsatı
En uygun tedavi yöntemini belirlemek adına; hemanjiom, hemoroid, yağ bezesi, ben, varis, varis ülseri, kıl dönmesi, siğil, nasır, anal fissür ve anal fistül sorunlarınızda ücretsiz muayene ederek en uygun tedavi yöntemini sizler için beliliyoruz.
Op. Dr. Köksal GÜNEY

Op. Dr. Köksal GÜNEY Hakkında


Op. Dr. Köksal GÜNEY 1964 Trabzon doğulu, evli ve üç çocuk babasıdır.

 

İlk, orta ve lise eğitimlerini Trabzon’da tamamlamıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden 1989 yılında tıp doktoru olarak mezun olmuştur.

 

Doktor ünvanını kazanan Köksal Güney 1989-1992 yılları arasında İçel Tarsus Dedeler sağlık ocağında başladığı hekimlik görevinden sonra 1992-1997 yılları arasında İstanbul Göztepe Eğitim ve  Araştırma hastanesinde Genel Cerrahi ihtisasını tamamlayarak genel cerrahi uzmanı ünvanını kazanmıştır. Askerliğini 1998 yılında Erzincan Askeri Hastanesi’nde yedek subay olarak tamamlamıştır. Askerik görevini tamamladıktan sonra 2019 yılınakadar SSK Rize ve Trabzon hastanelerinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmıştır ve 2013-2015 yılları arasında Trabzonspor Yönetim Kurulu’nda genel sekterlik görevi de üstlenmiş, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’nden emekli olmuştur.

 

Op. Dr. Köksal GÜNEY 2019 itibariyle Pendik kliniğinde hastalarını kabul etmektedir.

Ücretsiz Muayene
Fırsatını Kaçırmayın
Bize Ulaşın