Basur Ağrısına Ne İyi Gelir? Şeklinde internette araştırma yapan çok sayıda hasta bulunmakta. Basur ağrısna iyi gelen çok sayıda şey mevcut. Ancak bunların tamamı yalnızca ağrıyı dindirmek için kulanılan geçici yöntemler. Basur probleminin tamamen iyileşmesi ancak profesyonel tedavi ile mümkündür. Tedavi sonrasında ise iyileşmeyi hızlandırmak adına birtakım şeyler uygulanabilir. Basur ağrısına ne iyi gelir? Merak edenler için bitkiler ve çeşitli yöntemler hakkında detaylı bilgileri alt başlığımızda veriyor olacağız. Ancak öncesinde belirtmek isteriz ki bu tür uygulamaların hiç biri basur problemini ortadan kaldırmaz. Sadece ağrılı durumları daha rahat atlatmanız konusunda yardımcı olacaktır. Kesin çözüm ancak basur tedavisiyle mümkündür.

Basur Ağrısına Bitkisel Çözüm!

Basur Ağrısına Bitkisel Çözüm mümkün olan bir şeydir. Aktarlardan alcağınız sarı kantaron yağını birpamuk yardımıyla makat bölgesindeki basur memelerinin üzerine yedirebilirsiniz. Daha sonrasında ağrınızın ve basurun oluşturmuş olduğu kaşıntı ve rahatsız edici nemlenmelerin azaldığını göreceksiniz. Ayrıca geceleri yatmadan önce mürdüm eriği ve kayısı tüketerek dışkınızı yumuşatabilir. Ve dışkılama yaparken oluşan acıları önleyebilirsiniz. Bu önerilere benzer yüzlerce uygulama, bitkisel kür ve tedavi deneyebilirsiniz. Ancak bunların tamamı anlık rahatlama ve belirtileri geçici olarak ortadan kaldırıcı bir etkiye sahiptir. Sonrasında mutlaka tedavi olmanız gerekmektedir. İlaçla ya da kremlerle tedavi edilemeyen bir rahatsızlık olan basur ya klasik ameliyatlar ile ya da ameliyatsız basur tedavi yöntemleriyle tamamen ortadan kaldırılabilir.

Basur Ağrısı İçin Oturma Banyosu

Basur Ağrısı İçin Oturma Banyosu yaparak rahatlamanız mümkündür. Nasıl? Küvet ya da vücudunuzun sığabileceği leğen tarzı bir şeyin içine sıcak su doldurduktan sonra içine oturabilir. 10-15 dakika kadar sıcak suyun ağrınızı hafifletmesini sağlayabilirsiniz. Ancak bunu günde 2 ya da 3 kez yapmanız gerekmektedir. Çalışıyorsanız bunu gün içinde bir kez bile yapamayabilirsiniz. Ayrıca basuru olan kişilerin en çok yakındıkları şey basur memelerinin sarkması sonucu oturamamaktır. Bunun için her zaman yanınızda taşıyacağınız ve piyasada satılmakta olan basur yastıkları ile rahat bir şekilde oturabilirisiniz. Ancak basur yastığını çoğu kişi çevredeki insanlardan çekindiği için taşımamaktadır. Bu yüzden bu da net bir çözüm yolu değildir.

Basur Tedavi Merkezi İletişim ve Randevu İçin;

Bakırköy

Tel1: 0212 573 50 75
Tel2: 0533 031 22 99

Nişantaşı

TEL1 : 0212 232 99 24
TEL2 : 0212 265 99 99

Tags
No Tag

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim Numaralarımız
Basur Tedavi Merkezi İletişim
Kliniklerimiz
Bakırköy Hemoroid Merkezi
Bakırköy Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 25/1 BAKIRKÖY – İSTANBUL
0212 573 50 75 - 0533 031 22 99
Nişantaşı Hemoroid Merkezi
Nişantaşı Harbiye Mah. Teşvikiye Cad. No:19 Sadun Apt. Kat:5/12 ŞİŞLİ – İstanbul
0212 232 99 24 - 0212 265 99 99